Komunikácia a ústretový prístup

Sme rodinná firma s dlhoročnými skúsenosťami založená na dodávaní kvalitných služieb našim zákazníkom. Spokojný zákazník je naša priorita. Či už pôjde o kompletnú realizáciu, čiastočnú rekonštrukciu alebo len bežný servis. Na nás sa môžete vždy spoľahnúť. Vyberieme to správne riešenie pre váš bazén.

Ako to celé prebieha?

Základ dobre odvedenej práce je detailná obhliadka bazénu. Každý projekt je jedinečný a preto je v 99% nutná. Plánovanie rekonštrukcie, výmeny technológie alebo akejkoľvek inej technickej záležitosti tak bude presné a bezchybné čo sa odrazí na spokojnosti zákazníka. Pôsobíme v Bratislave a širokom okolí a po emailovej/telefonickej dohode si stanovíme termín. Obhliadka projektu je bezplatná a z pravidla sme hotoví do 20 minút.

Mám záujem o obhliadku

Partneri

V našom zozname nájdete široké spektrum partnerských firiem. Od známych mien ako je Renolit Alkorplan, Elbe, Pentair, Zodiac, Aseko až po malé firmy zaoberajúce sa ručnými výkopovými prácami a odvozom odpadu. Novostavby a rekonštrukcie bazénov vykonávame v spolupráci s rokmi overenými stavebnými firmami a o zvyšok sa postarajú naši skúsení technici.